صندوق قرض الحسنه امام محمد باقر (علیه السلام)

به منظور رفاه شما و جلوگیری از اتلاف وقت و تردد بیهوده، تلاش نمودیم تا سامانه ای را راه اندازی نماییم که وام گیرندگان گرامی بتوانند از سریع ترین روش ممکن و بصورت دورکاری عضویت و درخواست وام خود را ثبت نمایند همچنین کلیه دریافت و پرداخت ها بصورت آنلاین امکان پذیر گردیده است.

شرایط عضویت در صندوق :

افرادی که خواهان دریافت وام هستند ابتدا باید از قسمت فرم ها گزینه “ثبت نام صندوق” اطلاعات فردی خود را ثبت نمایند. پس از وارد نمودن این اطلاعات، پیامک تایید عضویت به شماره همراه شما ارسال می شود. لازم به ذکر است برای عضویت حداقل مبلغ 50 هزار تومان حق عضویت باید پرداخت شود و تصویر فیش واریزی را برای ادمین به نشانی تلگرامی H_imanii@ ارسال فرمایید .

(مبلغ حق عضویت در زمان لغو عضویت به شما عودت داده می شود.)

پس از آن ادمین سایت یک رمز عبور برای شما ارسال می نماید و شما می توانید ازین طریق به نرم افزار حسابداری اقساط، وام و پرداختی هایتان دسترسی داشته باشید.

ورود اعضا:

از طریق نام کاربری و رمز عبوری که ادمین برایتان ارسال نموده است می توانید با کلیک صفحه “ورود اعضا” و سپس در صفحه باز شده کلیک برروی گزینه “نرم افزار” و وارد نمودن رمز شخصی در قسمت کاربران وارد صفحه شخصی خود شده و از آخرین وضعیت خود باخبر شوید.

فرم درخواست وام :

ابتدا لازم است مدارک مورد نیاز برای دریافت وام که در زیر توضیح داده شده است تکمیل گردد. سپس با تکمیل فرم درخواست در سایت، به همراه مدارک مورد نیاز به محل صندوق مراجعه فرموده و درخواست خود را نهایی نمایید.

مدارک لازم برای درخواست وام :

1- مبلغ سپرده گذاری به مدت 3 ماه (معادل نصف مبلغ وام درخواستی)

2- چک ضمانت با امضای معتبر (معادل مبلغ وام درخواستی)

3- کپی مدارک ضامن (شناسنامه و کارت ملی)

4- تکمیل فرم درخواست وام (برگه سبز)